Jestem kibolem 03.06.2012

Dodano: 2012-06-03 22:08:15     Dodał:W.

 
„Jestem kibolem” to pierwsza w historii opowieść o współczesnych polskich kibolach. Zaskakująca. Oderwana od schematu. Nieznana dotąd dla ogółu. Wciąga tak mocno jak wciąga sam świat kibicowski. W Polsce jest ponad 200 tysięcy kiboli. Bohaterem książki jest jeden z nich. Kibol, chuligan, ale i nauczyciel historii. Jego życie to: ustawki, zadymy, wyjazdy, zgody, kosy, sporty walki, szybki seks, imprezy, oprawy. Ale to także przeżycia wewnętrzne: emocje przed ustawką, adrenalina, strach, odwaga, chwile zwątpienia, wyrzuty sumienia, płacz matki w głowie. Takie życie niesie ze sobą konsekwencje. Bohater książki przekonuje się o tym na własnej skórze. Także dosłownie. I musi się z tym zmierzyć. I chce to zrobić w taki sposób, o jakim się nawet nikomu dotąd nie śniło...
 
Książka „Jestem kibolem” ma być dostępna we wszystkich największych księgarniach w Polsce (Empik, Matras, Merlin, Gandalf, itp.), na stronie internetowej www.jestemkibolem.pl (strona w budowie), a także u kibicowskich partnerów.
 
To niesamowity projekt na skalę Polski (a nawet Europy, bo przecież polska scena kibicowska jest bacznie obserwowana przez europejską; zresztą w planach są wydania obcojęzyczne), ma poparcie środowiska kibicowskiego, będzie miała sporą promocję, planowany jest też film na podstawie książki, w planach jest wypuszczenie na rynek przynajmniej kilku tysięcy egzemplarzy.
 
Wkrótce więcej informacji.
 
„Jestem kibolem”. Nadchodzi wielkimi krokami...Ilość osób online: 140